Vysoká bílá ořechová knihovna Woodman Adala II. 148 cm pro luxusní interiér

Knihovna Adala II. od značky Woodman nabízí praktický úložný prostor a poutavé provedení v duchu skandinávského designu. Úložný prostor komody je tvořen 3 policemi, jejichž část na levé straně stylově zakrývá bíle lakovaná deska. Pro snadné přemístění jsou ke knihovně přidaná kolečka. Adala si najde své místo v obývacím pokoji, jídelně i ložnici a díky jemnému, nestárnoucímu spojení bílé barvy a dřeva dodá interiéru nadčasový prvek.

Design v duchu skandinávského minimalismu

Knihovna Adala II. přináší do interiéru moderní a francouzskou eleganci. Je vyrobena z masivního dřeva a je zakončena ořechovou topnou desce, která přináší do interiéru přírodní tóny. Celkově působí knihovna Adala velmi minimalisícky a velmi elegantně.

Praktické úložné prostory

Komoda Woodman Adala II. nabízí 3 praktické policové prostory pro uskladnění knih, dekorací či dalšího vybavení domácnosti. Na levé straně jsou části policového prostoru skryté pod bílou deskou z laku, což vytváří vzhled jednoduchosti a čistoty.

Kolečka pro snadné přemísťování

K Romantiq Adale přibyla nová praktická vychytávka – kolečka na nohách. Ty jsou bezpečně instalovány underneath komody, která během instalace nevyzkouší svůj tvar. Kolečka mají stabilní základnu a dobře odpruženou svrchní část, kterou lze použít pro přesun komody po měkkých podlahách či kobercích.

Nadčasový design

Knihovna Adala II. je vyrobena v nadčasovém designu, který lze snadno kombinovat s celým interiérem. Kombinace bílé barvy a dřeva tvoří velmi stylovou kompozici a díky tomuto spojení se knihovna hodí do naprosto všech interiérů.

Jak na čištění a údržbu

K čištění doporučujeme hadřík z mikrovlákna namočený ve vodě s několika kapkami saponátu nebo tekutého mýdla. Po umytí vytřete povrch do sucha jemným hadříkem. Při mytí je dobré netlačit na povrch nábytku a vyhýbat se místům, které nejsou chráněné fólií či lakem.

Pro luxusní bydlení doporučujeme Vysoká bílá ořechová knihovna Woodman Adala II. 148 cm, která se stane krásným doplňkem každého interiéru. Zkuste ji nalézt na https://www.nabytekprehledne.cz/produkt/bila-orechova-knihovna-woodman-adala-ii-148-cm a pojmenujte si ji podle vlastní libosti.

Bílá knihovna Woodman Adala II.
Bílá knihovna Woodman Adala II.
Bílá knihovna Woodman Adala II.

Publikováno
V rubrikách Zlín