Vanová baterie RAV SLEZÁK Morava s mosazným sprchovým setem MK169.5SSM

Moderní koupelna vyžaduje moderní vybavení. Konkrétně vanová baterie je jedním z nejdůležitějších prvků koupelny. A když už máte baterii, proč si nenechat přidat sprchový set? Jednou z možností, jak získat oba tyto prvky dohromady, je vanová baterie RAV SLEZÁK Morava s mosazným sprchovým setem MK169.5SSM.

Vanová baterie se sprchovým setem

Vanová baterie je konstruována tak, aby zajistila optimální proud vody při plnění vany. Ke baterii je připojen i sprchový set, takže můžete snadno přepnout mezi vanou a sprchou a to s maximálním komfortem a bezpečností. Díky tomuto řešení se můžete koupat nebo sprchovat podle svého vlastního výběru.

Provedení stará mosaz

přichází v provedení stará mosaz. Tento styl se hodí jak pro moderní, tak i pro tradiční koupelny. Mosaz má živou a teplou barvu, která je jemná a vytváří pěkný kontrast s ostatními materiály v koupelně.

Připojení flexi hadiček G 1/2″

Baterie je připojena pomocí flexi hadiček G 1/2″. Tyto hadičky jsou vyrobeny ze silného a odolného materiálu, díky čemuž lze snadno nalézt ten správný tlak a teplotu vody. Důležité je, aby instalace byla prováděna odborně, aby byla zajištěna bezporuchovost a dlouhá životnost baterie.

Jestliže hledáte vanovou baterii, která je vybavena sprchovým setem, může být vanová baterie RAV SLEZÁK Morava s mosazným sprchovým setem MK169.5SSM tou správnou volbou pro vás. Naleznete ji na stránkách Esrom.cz.

Vanová baterie RAV SLEZÁK Morava s mosazným sprchovým setem MK169.5SSM

Tento produkt si získal přízeň mnoha zákazníků, což dokazují kladné recenze na internetu. Vyberte si tuto vanovou baterii a zařiďte si svou koupelnu moderně a efektivně.

Publikováno
V rubrikách Zlín