Úchvatná šatní skříň LITOLARIS 180 – bez zrcadla a s bílým matným povrchem

Pokud hledáte šatní skříň, která splní všechny vaše požadavky a zároveň bude úchvatně vypadat, tak jste na správném místě. LITOLARIS 180 vás nadchne nejenom svým designem, ale také kvalitou a praktičností.

Tato skříň je vyrobena z kvalitního laminovaného materiálu a má bílý matný povrch. Díky tomu se snadno sladí s ostatním nábytkem, který máte v místnosti. Skříň má posuvné dveře, což je praktické řešení pro menší prostory. Navíc jsou dveře hladké, takže nemusíte mít na dveře instalované ozdobné lišty, pokud vám nevyhovují.

Šatní skříň s posuvnými dveřmi a praktickým rozložením

Vnitřek skříně je rozdělen na 6 polic, 2 šatní tyče a 4 šuplíky. To znamená, že se snadno vejde mnoho věcí a vše lze pohodlně uspořádat. Skříň je velká, ale zároveň se vejde i do menších pokojů. Je to ideální řešení pro ty z vás, kteří se snaží optimalizovat prostor v místnosti.

Navíc má skříň krásný design a vyniká díky svému bílému matnému povrchu. Pokud tedy hledáte praktickou šatní skříň, která zároveň vypadá úchvatně, tak určitě zvažte tento model.

Pokud vás tato skvělá šatní skříň LITOLARIS 180 zaujala, můžete si ji zakoupit na www.interierio.cz. Je to opravdu vynikající volba, která vám usnadní uspořádání vašich věcí a zároveň bude skvěle vypadat v místnosti.

LITOLARIS 180 bez zrcadla a s bílým matným povrchem

Nechte se tedy okouzlit tímto praktickým a zároveň krásným kouskem nábytku. LITOLARIS 180 bez zrcadla a s bílým matným povrchem bude vypadat jako skvělá dominanta v jakémkoliv interiéru.

Publikováno
V rubrikách Zlín