Tempo Kondela Věšák ZORO NEW – chrom/ořech: Luxusní designový kousek do vaší předsíně!

Elegantní kovový věšák ZORO NEW je tou pravou volbou pro všechny ty, kteří hledají moderní nábytek s vysokou kvalitou zpracování. Jeho nadčasový design se hodí do každého interiéru a dodá vaší předsíni a prostoru, kde si chcete odložit své kabáty a bundy, zajímavý a stylový prvek.

Moderní design věšáku se vám zaručeně zalíbí

Když se podíváte na tento věšák, okamžitě si všimnete jeho vynikajícího designu. Kombinace kovu a dřeva v provedení ořech / chrom mu dává unikátní vzhled, který přiláká pozornost a zaujme všechny kolemjdoucí. Jeho moderní design se perfektně hodí do každého interiéru.

Na věšák se vejde mnohem více oblečení, než byste čekali

Přestěhujete-li se do nového bytu, pravděpodobně se setkáte s nedostatkem úložného prostoru a budete se snažit najít co nejvíce možností, jak ukládat své oblečení a další předměty. S tímto věšákem bude tento problém vyřešen! Díky mnoha věšákům se na něj vejde mnohem více oblečení, než byste čekali.

Pevná kruhová podstava vám dává jistotu, že věšák bude stát stabilně a nehrozí, že by vám spadl. Navíc je tento věšák vyroben z vysoce kvalitních materiálů, které zajišťují jeho dlouhou životnost.

Dodávaný v demontu

Abyste mohli tento věšák snadno přepravit a přemístit do vaší předsíně, je vám dodáván v demontu. Nicméně, díky jeho jednoduchému a intuitivnímu designu a návodu k montáži, jej můžete snadno sestavit během několika minut.

Pokud hledáte elegantní, moderní a kvalitní věšák do vaší předsíně, pak je tento kousek právě pro vás. Vyzkoušejte Tempo Kondela Věšák ZORO NEW – chrom/ořech a uvidíte, že vám bude sloužit spolehlivě po mnoho let.

Publikováno
V rubrikách Zlín