Tempo Kondela Komoda ANGEL – elegantní a prostorné úložiště pro váš interiér

Jste na prahu zařizování vašeho nového domova a sháníte prostorově výhodné úložiště, které bude dokonale zapadat do vašeho interiéru? Pak je pro vás určitě ideální volbou jednodveřová komoda typ 41 s pěti zásuvkami ze sektorové sestavy ANGEL.

Impozantní provedení, elegantní design a spousta úložného prostoru jsou tím, co z této komody dělá neobyčejný kousek do vaší místnosti. S pěti výklopnými zásuvkami vám poskytne dostatek místa pro uskladnění všeho, co si budete chtít v místnosti nechat a mít rychle po ruce.

Provedení

Tento kus nábytku je vyráběn z nejkvalitnější laminované dřevotřísky a nabízí dokonalý kompromis mezi elegantním vzhledem a praktickým využitím. Můžete vybírat z bílého odstínu craft, který dokonale sladí se všemi ostatními barvami ve vaší místnosti.

Zařazujte ji do dětských a studentských pokojů, ale i do ostatních interiérů. Je to komoda, která kombinuje neobvyklou jednoduchost s maximálním úložným prostorem.

Vysoce kvalitní zboží

Komodu simulujeme jako poslední kus nábytku od společnosti Tempo Kondela, která je proslulá svým závazkem k poskytování vysoce kvalitního zboží svým zákazníkům. Proto můžete mít jistotu, že tato komoda bude odolná a trvanlivá na mnoho let.

Jak je montáž provedena?

Temperature Kondela Komoda ANGEL přichází v demontovaném stavu pro snadnou dopravu a montáž. Pokyny k montáži jsou součástí balení. Díky jednoduché konstrukci a dodávanému návodu na instalaci nebudete potřebovat žádné další nástroje.

Závěr

Pokud chcete dokonalou kombinaci elegance a praktičnosti v jednom kousku nábytku, Tempo Kondela Komoda ANGEL je pro vás tou správnou volbou. A když si ji pořídíte na https://www.bestnabytek.cz/produkt/tempo-kondela-komoda-angel-typ-41-1d-5s-2, můžete být jisti, že dostanete produkt, na který se budete moci spolehnout a který vám bude sloužit mnoho let.

Publikováno
V rubrikách Zlín