Stylová nástěnná police LAM009 v černém ořechu – skvělý doplněk pro váš interiér

Nástěnná police LAM009 v černém ořechu

Ručně vyrobená police ze smrkového dřeva z kolekce LAM je jedním z nejoblíbenějších produktů v našem sortimentu. Díky svému designu a provedení dokáže značně oživit interiér a přinést do něj nový rozmer.

Vyrábí se v několika různých provedeních, aby vyhovovala nejen vašim estetickým nárokům, ale také praktickým potřebám. Jedním z těchto provedení je nástěnná police LAM009 v černém ořechu.

Univerzální a moderní vzhled

Tento kousek nábytku si získáva stále větší popularitu díky svému modernímu a univerzálnímu vzhledu. Díky černému ořechu dokáže krásně doplnit jinak neutrální interiéry, zároveň ale není příliš výrazný, takže soustředí zrak na ostatní dekorace v místnosti.

Nádherně vypadá v kombinaci s obyčejnou bílou stěnou, ale pokud máte nějakou stěnu v kontrastní barvě, LAM009 bude na ní vynikat ještě více.

Vyrobena z kvalitních materiálů

Tato police byla vyrobena z výběrového smrkového dřeva a dokončena černým ořechem, který zajišťuje její vysokou odolnost a dlouhou životnost. Kromě toho, že je police krásná na pohled, také perfektně slouží svému účelu jako skladovací prostor.

Na této stránce najdete odkaz na výrobek: Nástěnná police LAM009 v černém ořechu.

Detail police LAM009

Kam ji umístit

Tuto krásnou police můžete umístit prakticky kamkoliv díky její praktické nástěnné konstrukci. Výhodou je, že nemusíte nikam zakládat hole, prostě ji jen pověsíte na zeď a to je vše. Kromě jiného se výborně hodí třeba na chodbu, kde může sloužit jako prostor na úschovu klíčů, čepic a jiných drobností.

V obývacím pokoji jde využít jako místo na umístění cenných doplňků jako jsou vázy, dekorační krabice a podobně. V malé kuchyni může být užitečnou náhradou za kuchyňskou linku, kde můžete umístit například mísy s ovocem nebo talíře.

Komu doporučujeme

Nástěnnou polici LAM009 v černém ořechu určitě doporučujeme všem, kteří se zajímají o kvalitní a krásný nábytek, který dokáže hezky ozvláštnit interiér a zároveň splnit svůj praktický účel.

Jestliže máte zájem o tento produkt, neváhejte navštívit stránku www.velkynabytek.cz, kde na vás čeká mnoho dalších krásných kousků nábytku z různých kategorií.

Police LAM009 na stěně

Na závěr bychom vás chtěli ještě upozornit na fakt, že náš nábytek je vyroben s láskou a pečlivostí, abyste měli jistotu, že nakupujete kvalitní a odolný produkt.

Přejeme vám příjemné nakupování a těšíme se na vaší návštěvu!

Publikováno
V rubrikách Zlín