Sprchová baterie Grohe Start Curve – bez sprchového setu, 150 mm, chrom (23767000)

Sprchová baterie Grohe Start Curve je ideální volbou pro ty, kteří hledají kvalitní a spolehlivou baterii bez zbytečného vybavení. S roztečí 150 mm se baterie hodí k většině koupelnových interiérů a chromové provedení dodává nádherný lesk do vaší sprchy.

Bezpečné sprchování

Sprchová baterie Grohe Start Curve je ideální pro ty, kteří hledají bezpečné a spolehlivé řešení pro svou koupelnu. Baterie je vybavena špičkovou technologií, která dovoluje nastavit přesnou teplotu a průtok vody. Tím se minimalizuje riziko pálení a zajišťuje se pohodlné a bezpečné sprchování.

Kvalitní zpracování

Baterie je vyrobena z kvalitních materiálů, což garantuje dlouhou životnost a spolehlivost. Rozteč baterie 150 mm umožňuje snadnou montáž a instalaci v každém koupelnovém interiéru. Průtok baterie je 34 litrů/minutu, což zaručuje dostatek vody pro pohodlné sprchování.

Úspora vody

Sprchová baterie Grohe Start Curve nabízí mnoho funkcí, které vám pomohou ušetřit vodu a energii. Výstupní tryska je vybavena technologií, která snižuje celkovou spotřebu vody a zároveň umožňuje zachovat potřebný komfort a rychlost.

Bez sprchového setu

Sprchová baterie Grohe Start Curve není vybavena sprchovým setem, což ji činí ideální volbou pro ty, kteří hledají kvalitní baterii a nechtějí platit navíc za zbytečné vybavení. Pokud si přejete baterii doplnit o sprchový set, můžete si vybrat z širokého sortimentu našich produktů.

Závěr

Sprchová baterie Grohe Start Curve je ideální volbou pro ty, kteří hledají spolehlivou a kvalitní baterii bez zbytečného vybavení. Díky rozteči 150 mm je baterie vhodná do všech koupelen, kde poskytuje pohodlné a bezpečné sprchování. Vyberte si tuto baterii a užívejte si koupání s pocitem spokojenosti a elegance.

Grohe Start Curve
Více informací o produktu na Crosta.cz

Publikováno
V rubrikách Zlín