Šedý koberec Mint Rugs Archer o rozměru 80 x 150 cm

Vysnili jste si v myšlenkách koberec, který podpoří styl minimalisticky zařízeného interiéru v severském stylu, ale když bude potřeba, tak zazáří i v odvážně eklekticky zařízené místnosti? Syté i něžné barvy, nevtíravý vzor a příjemně vysoký vlas dělá z kolekce Archer od značky Mint Rugs ideální volbu pro váš interiér.

Vyberte tento koberec a budete mít kus luxusu, na který se rádi budete dívat a který vám bude dělat společnost v každé relaxační chvíli.

Vlastnosti koberečku

Koberec je vyroben z 100% polypropylenu, což zaručuje, že nežmolkuje a snadno se udržuje. Dále se můžete těšit na odolnost a trvanlivost vláken, vynikající antistatické vlastnosti a schopnost se dokonale přizpůsobit podlahovému vytápění. Navíc je tak jemný na dotek, že už nebudete chtít chodit po ničem jiném.

Kobereček má velikost 80 x 150 cm, takže se hodí k vyzdobení jakéhokoliv prostoru a umístíte ho snadno pod nábytek, na podlahu či do chodby.

Minimalismus a eklektický styl v jednom

Koberec z kolekce Archer od značky Mint Rugs je skvělou volbou pro milovníky minimalistických severských interiérů, ale zároveň se hodí i do eklekticky zařízených místností. Důvodem je nevtíravý design, který se bude líbit jak minimalistům, tak příznivcům odvážných kombinací barev a stylů.

Syté i něžné barvy se krásně doplňují a výsledkem je koberec, který okouzlí každého. V tomto koberečku se budete cítit příjemně a pohodlně, což je přesně to, co od koberece očekáváte.

Potřebujete kobereček Mint Rugs Archer hned?

Pokud si chcete zakoupit šedý koberec Mint Rugs Archer o rozměru 80 x 150 cm, není nic jednoduššího. Navštivte náš eshop a objednejte si tento kousek přímo z našeho webu. Pokud budete mít jakékoliv dotazy, ohledně nakupování či specifikaci výrobku, neváhejte nás kontaktovat.

Šedý koberec Mint Rugs Archer

Ještě váháte, zda si máte kobereček Mint Rugs Archer pořídit? Myslete na to, že tento koberec vám nabídne nejen krásný design, ale i vysokou kvalitu a odolnost. Tak neváhejte a udělejte si radost tímto luxusním kouskem do vašeho domova.

Koberec z kolekce Archer od značky Mint Rugs je luxusním kouskem, který si zamilujete na první pohled. Nevtíravý design, příjemný materiál a vysoká kvalita vláken jsou jen některé z vlastností, které by vás měly přesvědčit o jeho koupi.

Nezapomeňte se podívat na koberec Mint Rugs Archer 80 x 150 cm a přidejte k němu do vašeho domova kousek moderního a nadčasového luxusu.

Publikováno
V rubrikách Zlín