Rozkládací rohová sedací souprava VEGAS 245/195 Světle šedá/bílá eko-kůže Pravá – Skvělý nábytek pro moderní bydlení!


Rozkládací rohová sedací souprava VEGAS 245/195

Skvělý nábytek pro moderní bydlení!

Vybavujete nový obývací pokoj a hledáte moderní a pohodlný nábytek? Rozkládací rohová sedací souprava VEGAS 245/195 právě splňuje tyto požadavky.

Designová křesla z eko-kůže

Proč si vybrat právě rozkládací rohovou sedačku VEGAS 245/195? Na první pohled zaujme moderní design s hladkými liniemi a kombinací světle šedé a bílé barvy. Materiál z eko-kůže navíc dodává nábytku luxusní vzhled a snadnou údržbu.

Rozkládací rohová sedací souprava VEGAS 245/195

Pro vysoký komfort a pohodlí jsou křesla vybavena kvalitními polstry, které se přizpůsobí tvaru těla a umožní tak pohodlné sezení i delší dobu.

Rozkládací funkcionalita pro hosty

Ale co když se k vám přijdou přespat hosté? Rozkládací funkce VEGAS 245/195 umožňuje jednoduše a rychle přeměnit sedačku na prostornou postel pro dva lidi. Prostě stačí jen odstranit opěrky a rozložit zbylou část křesel.

Rozkládací rohová sedací souprava VEGAS 245/195 rozložená

Navíc je rozložená postel dostatečně velká i pro větší osoby a polštáře jsou z pohledu hostů ideální na podporu hlavy a krku.

Závěr

Rozkládací rohová sedací souprava VEGAS 245/195 je skvělou volbou pro moderní bydlení. Díky kvalitnímu materiálu, designu a rozkládací funkci se VEGAS 245/195 hodí pro každodenní použití i pro případnou návštěvu hostů.

Pro více informací nebo koupě nábytku navštivte tuto stránku.

Publikováno
V rubrikách Zlín