Pěnové puzzle s ovocnými motivy – 2 druhy, 10 ks v sáčku, rozměr 30x30cm


Pěnové puzzle s ovocnými motivy

Rozvíjí senzomotorické schopnosti a kreativitu

Pěnová podložka s ovocnými puzzle motivy je skvělým pomocníkem při rozvíjení senzomotorických schopností u dětí od 10 měsíců věku. Díky svému měkkému a praktickému materiálu se pěnové puzzle hrají velice dobře i malým dětem, ale také dokáží přinést hodiny zábavy malým i větším školákům.

Myšlení a kreativitu rozvíjí většina stavebnic, zejména ty s různými motivy, jako jsou zvířátka, automobilky nebo právě ovocné a zeleninové motivy. Děti si s puzzle hravě procvičí uvažování o tvarech, barvách a vzájemných vztazích mezi jednotlivými kousky.

Omyvatelné a bezpečné materiály jsou dnes samozřejmostí a pěnové puzzle jsou ideální tím, že jsou měkké a příjemné na omak, ale přitom velice odolné a snadno omyvatelné. Tyto puzzle s ovocným motivem jsou vyráběny z bezpečného EVA materiálu a jsou navíc přirozeně izolační, což znamená, že jsou skvělé i pro hru na zemi – tlumí hluk a jsou příjemně teplé na nohy.

2 druhy, 10 ks v sáčku jsou optimálním počtem dílků pro hravou zábavu a nabízí dostatek variant pro kreativní řešení. Pěnové dílky jsou velikosti 30×30 cm a jsou praktické pro uskladnění i transport – stačí je složit a schovat do sáčku.

Použití pěnových puzzle je mnohostranné – můžete je použít jako podložku na hru na zemi, jako mini rohože na přebalování nebo si je prostě s dětmi užít jako barevnou a hravou hru.

Koupit si můžete pěnové puzzle s ovocnými motivy na www.codina.cz, kde jsou v současné době za skvělou cenu. Vzhledem k technickým vlastnostem produktu není možné vybrat konkrétní barvu nebo druh, ale to nevadí – váš malý hravý miláček si určitě oblíbí všechny rozmanité ovocné a zeleninové puzzle.

Publikováno
V rubrikách Zlín