Nový set odkládacích stolků Rondon z přírodního akátového dřeva od Moebel Living


Set

Značka Moebel Living Set uvedla nový set odkládacích stolků Rondon, který zaujme každého nadšence jemného skandinávského stylu. Dva odkládací stolky mají rozměry 50 x 45 cm a jsou vyrobeny z masivního přírodního akátového dřeva.

Ručně vyrobená deska a minimalistická podnož

Deska odkládacích stolků Rondon je ručně vyrobená z přírodního dřeva, kterému dodává jemnou strukturu a unikátní design. Masivnost desky zajišťuje pevnost a odolnost, takže se můžete těšit na dlouholeté užívání stolků. Minimalistická kovová podnož vytváří elegantní spojení desky a zajišťuje stabilitu stolků.

Set je tedy nejen krásným kouskem do moderního interiéru, ale také praktickým řešením pro ukládání drobností, jako jsou knihy, časopisy nebo květiny.

Jemný skandinávský styl

Skandinávský design se vyznačuje čistými liniemi, minimalismem a přírodními materiály. Odkládací stolky Rondon od Moebel Living Set splňují všechny tyto požadavky a dokážou tak vytvořit unikátní atmosféru v každém interiéru. Přírodní odstín akátového dřeva dodává stolkům teplý tón, který skvěle ladí s dalšími přírodními materiály, jako je například kožená sedací souprava nebo dřevěné křeslo.

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Začleňte set odkládacích stolků Rondon do vašeho interiéru

Odkládací stolky Rondon od Moebel Living Set jsou skvělým doplňkem pro moderní a elegantní interiéry. Jejich přírodní krása a praktičnost je osloví každého, kdo hledá kvalitní nábytek pro svůj byt nebo dům. Navíc, nakoupit můžete zde.

Tento set odkládacích stolků je vhodný pro různé účely a místnosti, například do obývacího pokoje nebo do ložnice. Skvěle poslouží jako stolky na kávu nebo na knihy. Pokud hledáte nový nábytek, který zaujme svým designem i praktičností, set odkládacích stolků Rondon od Moebel Living Set určitě stojí za to zvážit.

Publikováno
V rubrikách Zlín