Nový sametový polštář Olaja TYP 11 v tmavě zeleném tempu Kondela


Krása jednoduchosti

Jednoduchost je krása a to platí zejména o novém sametovém polštáři Olaja TYP 11 v tmavě zeleném tempu Kondela. Tento polštář je skvělou volbou pro ty, kteří hledají méně nákladný způsob, jak změnit vzhled své sedací soupravy nebo křesla. S jeho krásným zeleným odstínem, který připomíná přírodní tóny lesa, vytvoří tento polštář harmonickou atmosféru v každé místnosti.

Luxusní sametová látka

Polštář Olaja TYP 11 je čalouněn krásnou a příjemnou sametovou látkou Velvet v tmavě zelené barvě. Tato sametová látka je kvalitní a odolná a navíc poskytuje pohodlný a luxusní pocit. Když se usadíte s tímto polštářem ve vašem oblíbeném křesle nebo na své sedací soupravě, budete okamžitě cítit rozdíl.

Snadno se fotí

Pokud si chcete zlepšit styl vaší místnosti a vytvořit novou atmosféru, můžete to jednoduše udělat výměnou zástěny nebo polštářů. A s novým polštářem Olaja TYP 11 je to snad ještě jednodušší. Potah polštáře je totiž snímatelný a na zip, což znamená, že ho můžete snadno vyprat v pračce a udržovat tak čistý a svěží.

Pokud se chcete podívat na celou nabídku barev sametového polštáře Olaja TYP 11, můžete navštívit tento odkaz .

Sametový polštář Olaja TYP 11

Sametový polštář Olaja TYP 11 v tmavě zeleném tempu Kondela je nejen elegantní, ale také pohodlný a praktický. Ať už si ho pořídíte kvůli jeho kráse nebo kvůli jeho praktičnosti, určitě vás nebude zklamat.

Publikováno
V rubrikách Zlín