Novaservis Metalia 3 chrom 6327.0 – Ideální držák ručníků do vaší koupelny

Držák ručníků je v koupelně jedním z nejvyužívanějších doplňků. Proto je důležité vybrat takový, který bude nejen praktický, ale i stylový a bude se dobře hodit k celkovému designu koupelny. Jedním z takových držáků je Novaservis Metalia 3 chrom 6327.0.

Chromové provedení

Držák ručníků Novaservis Metalia 3 chrom 6327.0 je vyroben z kvalitních materiálů a nabízí moderní design. Výhodou tohoto modelu je jeho chromové provedení, které dodává koupelně eleganci a styl. Držák ručníků v chromovém provedení bude skvěle vypadat jak v klasické, tak i moderní koupelně.

Velikost držáku

Držák ručníků v chromovém provedení má rovněž svou velikost, která je 54 cm. Tato velikost je ideální pro běžné každodenní použití a držák tím bude skvěle sloužit jako hlavní místo pro vaše ručníky. Díky své velikosti ho můžete umístit v jakékoliv části koupelny, která vám vyhovuje nejvíc.

Montáž vrtáním

Držák ručníků Novaservis Metalia 3 chrom 6327.0 se snadno a rychle namontuje pomocí systému vrtání. Díky tomuto systému bude montáž trvat jen několik minut a držák bude stabilně přichycen ke zdi. Výrobce dodává ke držáku vše, co k montáži potřebujete. Pro jistotu si ale můžete přečíst návod na montáž, který je součástí balení.

Zakoupit držák ručníků

Držák ručníků Novaservis Metalia 3 chrom 6327.0 si můžete zakoupit v našem eshopu na adrese www.interierio.cz/produkt/drzak-rucniku-novaservis-metalia-3-chrom-6327-0. V našem eshopu nabízíme rychlé doručení, a to do 48 hodin od objednání, a to včetně soboty. Rozhodnete-li se pro nákup držáku ručníků Novaservis Metalia 3 chrom 6327.0 v našem eshopu, získáte nejen kvalitní a moderní výrobek, ale i skvělou cenu a exkluzivní bonusy k nákupu.

Držák ručníků Novaservis Metalia 3 chrom 6327.0

Závěr: Držák ručníků Novaservis Metalia 3 chrom 6327.0 je ideální volbou pro ty, kteří hledají praktický a stylový doplněk do své koupelny. Jeho chromové provedení dodá koupelně eleganci a moderní vzhled. S montáží nebudete mít žádné problémy, díky systému vrtání a návodu na montáž, který najdete v balení. Nezapomeňte si držák ručníků Novaservis Metalia 3 chromium 6327.0 zakoupit v našem eshopu, a získat tak kvalitní výrobek za výhodnou cenu.

Publikováno
V rubrikách Zlín