Nová stolní lampa z kolekce Time for home – Okrová krása Anthony

Elegantní stolní lampa Anthony zaujme svým retro designem. Okrový kovový podstavec a stínidlo z bílého skla ve tvaru koule vytváří atraktivní kontrast, který vnese do vašeho domova originalitu a osobitost.

Tato krásná lampa bude efektivně ladit např. se stolky Valentino. Pokud máte oblíbenou čtenářskou křeslo nebo chcete místo na stole osvětlit, je právě Anthony nejlepší volbou.

Unikátní vzhled stojací lampy

Anthony patří k nejvíce oblíbeným produktům nové kolekce Time for home. Jeho okrová barva působí jednoduše a efektně zároveň a díky klasickému designu bude lampa vypadat skvěle i za několik let. Pokud hledáte moderní doplněk do svého bytu, s Anthony uděláte jistě dobrou volbu.

Stínidlo lampy je umístěno na tenké kovové tyči, která končí v elegantní kouli. Díky tomu působí lampa lehce a vzdušně, což nezatíží interiér. Navíc vás potěší večer, kdy se můžete ponořit do oblíbené knihy a světlo z lampy vás nebude rušit.

Do jakých stylů zapadne lampa Anthony?

Anthony ladí s mnoha interiéry. Tento kousek se bude hodit do moderního bytu, kde snadno zkontrastuje s jinými kovovými prvky. Ale bude rozhodně krásně vypadat i v rustikálním interiéru, kde bude dotvářet šarm starého pohodlí.

Stínidlo ladí s prostředím a umožňuje kroužení světla, čímž vytváří příjemnou atmosféru pro relaxaci po hospodářském dni. V celém prostoru se vytvoří příjemná atmosféra, podpořená nádechem elegance a útulnosti. Stačí si ji objednat přímo na našem e-shopu a užít si záři.

Stolní lampa Anthony

Jaká je cena lampy Anthony?

Lampa Anthony má zajímavý vzhled a kvalitní provedení. Navíc osvětluje prostor efektivně a bez zbytečného zatemňování. Cena této stolní lampy z kolekce Time for home je příznivá a nemusíte se obávat, že za ni zaplatíte moc.

Zvolte takovou velikost a výšku, která se vám bude hodit, a rozzářte svůj byt. Objednejte si Anthony hned teď přímo na našem e-shopu, kde vám ji během pár dní doručíme až domů.

Stolní lampa Anthony detail

Publikováno
V rubrikách Zlín