Nová stojací lampa Opviq AYD I v červené barvě vysoká 140 cm


Nová stojací lampa Opviq AYD I v červené barvě

Unikátní kus interiérového designu

Stojací lampa AYD potěší všechny milovníky originálních a jedinečných dekorativních prvků interiérového designu. Je ideálním zdrojem dostatečného světla při večerní relaxaci a navíc bude velmi originálním a dominantím prvkem obývacího pokoje, ložnice nebo pracovny.

Stylový doplněk interiéru

Lampa bude dokonale ladit s dekorem v industriálním či moderním stylu. Máte-li rádi výrazné prvky, jako jsou rozměrné sochy, excentrické obrazy či velkoformátové nástěnné malby, pak je tato stojací lampa tou správnou volbou pro vás.

Kdo by řekl, že MDF a PVC můžou být módní?

Tělo lampy je vyrobeno ze 70% MDF a 30% PVC, které je doplněno o módní stínidlo. Pokud byste chtěli lampu udržet v co nejlepším stavu, doporučujeme pravidelné čištění měkkou utěrkou a šetrné zacházení.

Několik detailů k pozornosti

Tlačítko pro vypnutí/zapnutí se nachází na kabelu, čímž lze světlo snadno zapnout i vypnout. Lampa je určena pro žárovku s paticí E27 a příkonem pro obyčejnou žárovku maximálně 60 W, což jí dává dostatečnou sílu pro různé činnosti.

Kde ji koupit?

Pokud vás zaujala tato stojací lampa, určitě byste měli navštívit stránky https://www.brega.cz/produkt/opviq-stojaci-lampa-ayd-i-140-cm-cervena , kde ji můžete zakoupit za skvělou cenu.

Opviq AYD I lampa

Tuto stojací lampu můžete mít už za pár dní v obývacím pokoji, ložnici nebo pracovně. Buďte originální a dodate nový rozměr svému domovu!

Publikováno
V rubrikách Zlín