Nová černá matná polička RAV SLEZÁK YUA090050CMAT přináší inovativní design a praktické využití prostoru


Nová černá matná polička RAV SLEZÁK YUA090050CMAT

Inovativní design

Nová černá matná polička RAV SLEZÁK YUA090050CMAT přináší inovativní design, kterým osloví každého milovníka moderního zařízení interiéru. Polička se skvěle hodí k minimalisticky zařízeným místnostem, ale díky své jednoduchosti ji lze umístit i do jiných typů interiérů.

Praktické využití prostoru

Nová černá matná polička RAV SLEZÁK YUA090050CMAT nabízí velké praktické využití prostoru. Na ní můžete umístit například knihy, dekorace nebo květiny. Polička dokonale slouží jako praktický prostor pro místení drobných předmětů, které si chcete nechat na očích a zároveň je mít po ruce.

Barevné provedení

Nová černá matná polička RAV SLEZÁK YUA090050CMAT má krásné barevné provedení. Černá matná barva dokonale navazuje na současný trend minimalismu a industriálního stylu. Polička se tak hodí k modernímu, ale i tradičnímu vzhledu interiéru.

Polička RAV SLEZÁK YUA090050CMAT

Montáž vrtáním

Montáž nové černé matné poličky RAV SLEZÁK YUA090050CMAT je velmi jednoduchá. Polička se montuje vrtáním do stěny, což zajistí pevnost a stabilitu. Stačí pouze připravit šrouby, vrtačku a lustro, na které si dáte poličku už jen ve správné výšce.

Přednosti poličky:

  • inovativní design
  • praktické využití prostoru
  • barevné provedení
  • jednoduchá montáž

Polička RAV SLEZÁK YUA090050CMAT

Publikováno
V rubrikách Zlín