Moderní rattanová jídelní židle Kave Home Fantine pro stylové interiéry

Židle Kave Home Fantime má sedák i opěradlo vyrobené z přírodní juty. 

Moderní designové kousky jsou pro interiéry velmi důležité. Každý má jiný vkus a styl, proto mu uspokojení jeho potřeb hraje klíčovou roli. Židle Kave Home Fantine nabízí zajímavý kousek, který se hodí do různých interiérů.

Jak krásně vypadá v rustikálních i scandi interiérech

Jedná se o stylový designový kousek, který má přirozený vzhled a proto se skvěle hodí do rustikálních i scandi interiérů. Světlejší tóny a přírodní materiály jsou stále populární a kombinace se současným designem udělá z každého interiéru promyšlený a krásný.

Skvěle se hodí do interiéru i do zimní zahrady nebo pod pergolu.

Je skvělým doplňkem pro váš exteriér

Tato židle se hodí nejen do interiérů, ale i do exteriérů. Krásným způsobem dokáže podtrhnout vaši zahradu nebo terasu. Rattanový nábytek je ideální volbou pro zahradu, protože má pevnou konstrukci, která odolává povětrnostním vlivům.

Při čištění židle nezapomínejte na to, že je důležité použít správné nástroje. Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Zde si můžete prohlédnout tuto krásnou židli a objednat ji

Rattanová jídelní židle Kave Home Fantine

Moderní vzor na sezení a opěradle také dodává židli důležité umělecké prvky.

Rattanová jídelní židle Kave Home Fantine

Jutový materiál, ze kterého je sedák i opěradlo vyrobeno, má přirozený vzhled, který dodává židli charakteru.

Publikováno
V rubrikách Zlín