Krémová sametová rohová pohovka MICADONI MAMAIA – luxusní kousek pro váš domov!

Elegantní rohová pohovka MICADONI MAMAIA zaujme na první pohled svým nadýchaným vzhledem. Velmi příjemné sametové čalounění a kovová podnož vytváří kontrast, který interiéru dodá elegantní vzhled a nádech luxusu. Díky zajímavému prošívání vzniká jemný design, který do vašeho domova vnese lehkost a styl.

Krémová sametová rohová pohovka MICADONI MAMAIA

Opěrné polštářky zvednou úroveň vašeho odpočinku o stupeň výš. Nechte se obklopit komfortem ve společnosti produktů Mamaia.

Stylový kousek na zakázku

Tento produkt se vyrábí na zakázku a vrácení zboží podléhá individuálním obchodním podmínkám dle odstavce 3.6. Zřejmě vás ale nebude chtít opustit pro svou komfortní pohodlnost.

Pozor! Vyberte si barvu, která vám nejlépe vyhovuje a bude vás opravdu bavit! Pokud máte zájem o jinou variantu čalounění, neváhejte nás kontaktovat.

Krémová sametová rohová pohovka MICADONI MAMAIA

Tento kousek definitivně dotvoří vaši obývací část a bude lákadlem pro vaše hosty. Sestava MICADONI MAMAIA se může stát hlavní dominantou vašeho interiéru a každý z ní bude mít úctou.

Nádherný luxus v každém detailu

Pomyslná třešnička na dortu se projevuje v nejen v krásném vzhledu, ale i v praktičnosti a kvalitním zpracování jednotlivých dílů. Samotná konstrukce a opláštění pohovky je pevného charakteru a zodpovídá za ochranu sametového povrchu před možnými poškozeními. Rozměry tohoto kousku jsou v souladu s tím, abyste si mohli užívat bez omezení.

Krémová sametová rohová pohovka MICADONI MAMAIA

Jedním slovem – neodolatelná krása, pohodlí a dokonalá kvalita ve vašem interiéru. Prosím, ohledně dalších informací o cenách, odeslat dotaz ontaktujte nás!

Publikováno
V rubrikách Zlín