IDZ Komoda Bari v dubu a černé barvě – styl a praktičnost v jednom kousku nábytku

Moderní ložnice vyžaduje praktický a funkční nábytek, který jednak nezabere příliš mnoho místa a zároveň poskytne dostatečné úložné prostory. IDZ Komoda Bari v dubu a černé barvě spojuje design a praktičnost v jednom kousku nábytku. Tato prostorná komoda se 4 zásuvkami je ideální pro každodenní použití a nabízí nadčasový design, díky čemuž si ji budete moci užívat po mnoho let.

Vlastnosti produktu

Komoda je vyrobena v módních barvách dubu a černé, které se dokonale hodí do každé moderní ložnice. Čela a těla jsou vyrobeny z vysoce kvalitní laminované desky o tloušťce 16 mm a 22 mm, která je odolná proti poškrábání, poškození, vlhkosti a vysokým teplotám. Hrany jsou zakončené dýhou ABS, čímž se zaručuje vysoká odolnost vůči poškození.

Upozorňujeme, že nábytek je zcela nový a je dodáván v původním obalu. Jeho montáž je velmi jednoduchá a sada obsahuje jasný montážní návod a všechny potřebné prvky.

Využití komody v interiéru

Komoda Bari skvěle zapadne nejen do moderní ložnice, ale i do dalších obytných prostor. Můžete ji umístit do chodby a využít ji jako úložné místo pro své boty nebo do obývacího pokoje jako úložný prostor pro vaši techniku a další drobnosti.

Jeho nadčasový design a skvělá praktičnost ji dělají ideálním řešením pro každého, kdo hledá praktický a funkční nábytek pro svůj domov.

 

IDZ Komoda Bari

Zdroj obrázku: www.nabytekted.cz

Závěr

Moderní nábytek musí být nejen funkční, ale i stylový. IDZ Komoda Bari v dubu a černé barvě splňuje oba tyto požadavky. Tento kus nábytku nabízí dostatečný úložný prostor a nadčasový design, který se hodí do každé moderní domácnosti.

Chcete-li se více dozvědět o této skvělé komodě, navštivte nabytekted.cz.

Publikováno
V rubrikách Zlín