Idea Skříň s posuvnými dveřmi v ořechovém provedení s bílými prvky pro stylové úložné řešení

Šatní skříň je jednou z nejdůležitějších součástí našich domácností. Je to místo, kde ukládáme své šaty, boty, kabelky a různé další předměty, které potřebujeme mít po ruce. Proto je důležité, aby byla šatní skříň nejen praktická, ale také stylová.

Ořechové provedení s bílými prvky

Idea Skříň s posuvnými dveřmi v ořechovém provedení s bílými prvky je skvělým řešením pro ty, kteří hledají praktickou a Stylovou šatní skříň. Barva ořechu spolu s bílými prvky vytváří skvělý kontrast, který se hodí do moderních interiérů.

Šatní tyč a policí

Tato skříň není jen krásná na pohled, ale také velmi praktická. Vybavena je šatní tyčí a policemi, které poskytují dostatek úložného prostoru pro všechny vaše oblečení a předměty. Už se nemusíte bát, že budete muset něco odhazovat, protože Skříň Idea vám poskytne dostatek prostoru pro všechny vaše potřeby.

Dodáváno v demontu

Vzhledem k tomu, že skříň Idea je velmi prostorná, je dodávána v demontu. To znamená, že si ji musíte sami složit. Zároveň to ale také znamená, že si tuto krásnou šatní skříň můžete snadno přizpůsobit vašemu interiéru.

Odkaz na produkt

Pokud vás tento produkt zaujal, můžete si ho objednat na stránkách společnosti AT Complet. Na stránce https://www.atcomplet.cz/produkt/idea-skrin-s-posuvnymi-dvermi-65641-orech-bila-3 si můžete prohlédnout více informací o produktu a případně si ho objednat.

Obrázky

Idea Skříň s posuvnými dveřmi v ořechovém provedení s bílými prvky

Idea Skříň s posuvnými dveřmi v ořechovém provedení s bílými prvky

Publikováno
V rubrikách Zlín