Falco Kuchyňská linka Biodera 300 v bordo lesku/KRF – moderní a praktická volba pro vaši kuchyni


Moderní a praktická kuchyňská linka

Biodera KRF 300 je kuchyňská linka, která se hodí do každé moderní kuchyně. Svému majiteli nabídne dostatek úložného prostoru v krásném designu ve třech módních odstínech. Jako bonus kromě krásného vzhledu, nabízí tato kuchyňská linka také praktičnost, kterou ocení každá hospodyně.

Nožky u spodních skříněk zajišťují dostatečnou výšku pro snadný úklid pod linkou. Korpusy skříněk jsou bílé, nohy jsou též bílé.

Rozmanitost na nabídce

Kuchyňská linka Biodera 300 v bordo lesku/KRF se může pyšnit všemi možnými variantami, co se týče úchytek. Majitel může vybrat z celkem tří typů úchytek, nebo si je dokonce nechat Vyrobit podle svých představ.

Nejvhodnější bude vybrat variantu, která se hodí nejen k vybavení kuchyně, ale také k zbytku nábytku v domácnosti.

Plánek pro sestavení

Kuchynská linka Biodera 300 v bordo lesku/KRF je dodávána nerozložená, takže ji můžete sestavit tak, jak vidíte na přiloženém plánku nebo libovolně podle vlastních představ. Všechny potřebné spojovací materiály jsou součástí balení.

Prostor pod linkou je důležitý nejen kvůli snadnému úklidu, ale také z hlediska úložného prostoru. Kuchyňská linka Biodera 300 v bordo lesku/KRF ho má dostatek, takže se vám tam pohodlně vejde vše, co do kuchyně patří.

Zároveň vám nabídneme možnost zvolit si z nabídky další doplňky, které s kuchyňskou linkou Biodera 300 kombinují dokonalý celek.

Cena a technická data kuchenky Biodera 300

Kuchyňská linka Biodera 300 v bordo lesku/KRF je ideální volbou pro každou moderní kuchyni. Je praktická, skladná a nabízí dostatek úložného prostoru. Cena je uvedena za sestavu, kterou vidíte na hlavní fotografii. Cena zahrnuje také úchytky, které jsou vidět na fotografii.

Prosím, vemte na vědomí, že nejsou součástí balení pracovní deska, dekorační prvky ani spotřebiče a dřezy. Ty musíte do kuchyně dokoupit zvlášť.

Zde jsou uvedeny rozměry dvou typů skříněk, které nabízíme:

Rozměry vrchních skříněk

  • Skříňka š.30 cm, v.72 cm, hl.30 cm
  • Skří
Publikováno
V rubrikách Zlín