Elegantní rohová rozkládací sedačka LYKIE v béžové a bílé barvě

Sedačka LYKIE je univerzální – roh lze smontovat na pravý i levý! Tato rohová rozkládací sedačka je vyrobená z kvalitních materiálů a nabízí úložný prostor a polštáře se zipem. Sedačka LYKIE není jen elegantní, ale také praktická a využijete ji v každém prostoru.

Rozkládací rohová sedačka

Sedačka LYKIE nabízí rohový tvar, který se dokáže přizpůsobit prostoru, kam ji umístíte. Navíc tento roh můžete smontovat na pravou i levou stranu, díky čemuž se Vám tento kus nábytku více přizpůsobí.

Je to rohová rozkládací sedačka, takže ji můžete snadno přeměnit na pohodlné lůžko s ložnou plochou o velikosti 206 x 149 cm. A to není vše – sedačka LYKIE nabízí také praktický úložný prostor, díky čemuž se Vám nejen ušetří místo, ale získáte i praktické úložné řešení.

Potahová látka

Pro potahovou látku této sedačky jsou k dispozici dvě volby – béžová látka Orinoco 23 nebo bílá ekokůže Madryt 120. Oba dva materiály jsou kvalitní a elegantní volby do jakéhokoliv interiéru.

Zájemci si mohou zakoupit sedačku LYKIE zde: https://www.nabytekted.cz/produkt/rohova-rozkladaci-sedacka-lykie-bezova-bila

Rozměry a materiály

Sedačka LYKIE měří 272 x 83 (80 cm bez polštářů) x 190 cm. Její výška sedu činí 39 cm a hloubka sedu s polštáři 65 cm, bez polštářů 90 cm. Rozměry úložného prostoru jsou 128 x 70 cm.

Sedačka LYKIE je vyrobena z pružiny vlnité a polyuretanové pěny T30. Nohy jsou plastové a sedačka se dodává v demontovaném stavu. Rozměry a váhy balíků jsou:

  1. balík – 185 x 80 x 115 cm, 65 kg
  2. balík (středový sed) – 135 x 63 x 93 cm, 70 kg
  3. balík (boky) – 140 x 85 x 65 cm, 45 kg
Publikováno
V rubrikách Zlín