Elegance a pohodlí s červenou sametovou postelí Phaedra od MICADONI v rozměru 160 x 200 cm


Elegance a pohodlí s červenou sametovou postelí Phaedra od MICADONI

Rozměry a design

Díky dvoulůžkové posteli Phaedra od značky MICADONI se budete po ránu cítit jako znovuzrození. Tato postel nabízí velikost 160 x 200 cm, tudíž máte dostatek prostoru, abyste se pohodlně protáhli a relaxovali po celodenní práci. Rozměrné a designové čelo potažené elegantním sametem s knoflíky poskytuje příjemnou oporu pro vaši hlavu a krk, když si chcete přečíst knihu nebo se třeba podívat na televizi.

Úložný prostor

Navíc každý ocení úložný prostor uvnitř postele, kterého není nikdy dost! Chcete-li udržovat svůj prostor co nejvíce přehledný, můžete využít tuto přidanou hodnotu. Například můžete zde uložit svou sezónní oblečení nebo zimní přikrývky.

Přidaná hodnota pro vaši ložnici

Přiveďte do vaší ložnice kousek elegance. Tento prvek je dostupný v několika barevných provedeních, a proto si můžete vybrat takové, které nejlépe odpovídá vašemu vkusu a stylu vaší ložnice. Červená barva zatím zůstává stále populární a pro mnoho zákazníků je stále volbou číslo jedna.

Čištění a údržba

Pozn.: Matrace není součástí balení. Rošt je součástí postele. Pro zachování čistoty a péče o sametové čelo a celkovou postel vám doporučujeme použít bavlněný hadřík namočený ve vlažné vodě a vysavač s vhodným nástavcem. S tímto jednoduchým postupem udržíte vaši postel v dokonalém stavu a prodloužíte její životnost.

Zakoupení postele

Potřebujete novou postel? Pak zvažte zakoupení této elegantní a pohodlné postele Phaedra od MICADONI s rozměry 160 x 200 cm, která se stane skvělým doplňkem vaší ložnice. Navštivte náš web a objednejte si tuto krásnou postel hned teď! Klikněte sem: https://www.nabytekted.cz/produkt/cervena-sametova-dvouluzkova-postel-micadoni-phaedra-160-x-200-cm

Publikováno
V rubrikách Zlín