Dekorační polštářek ASIR HAWAI II: Oblíbený design ve velikosti 43 cm z polyesteru a bavlny

Polštářky jsou skvělým doplňkem interiéru. Dobře zvolený design a kvalitní materiál mohou zkrášlit každou místnost. Jedním z oblíbených motivů je design s motivem HAWAI, který nyní nabízí značka ASIR ve velikosti 43 cm z polyesteru a bavlny.

Materiál: 50% BAVLNA / 50% POLYESTER

Vysoká kvalita materiálu je základem pro dlouhou životnost a zachování tvaru polštářku. Polyester a bavlna jsou ideální kombinací pro zachování pevnosti a snadné čištění.

Velikost: 43 x 43 cm

Velikost polštářku je ideální pro každý interiér. Stačí ho položit na pohovku, křeslo či dokonce na postel a okamžitě se stane zajímavým prvkem dekorace v místnosti.

Lze prát, takže není nutné bát se, že by se něco pokazilo a polštářek by již nevypadal jako nový.

Lze žehlit, což zaručí, že polštářek bude stále vypadat jako nový a nijak se neponičí.

Silikonová výplň

Polštářek má silikonovou výplň, která zajišťuje měkkost a pohodlí. Proto je ideální nejen jako dekorační prvek, ale také jako podložka při odpočinku či čtení.

Pokud si chcete pořídit polštářek s designem HAWAI, ideální volbou je polštářek ASIR HAWAI II, který je k dostání na adrese https://www.maliboo.cz/produkt/asir-dekoracni-polstarek-hawai-ii-43-cm-polyester-bavlna.

Nezapomeňte, že každý detail má při zařizování interiéru svůj význam.

ASIR HAWAI II

Polštářek s motivem HAWAI se hodí do každého interiéru, ať už máte moderní nebo tradiční zařízení. Stačí zvolit správné barvy a vždy můžete s polštářkem kombinovat další dekorační prvky.

Pamatujte, že krásné bydlení neznamená jen nový nábytek, ale i doplňky, které dokážou vytvořit útulnost a příjemnou atmosféru.

Interiér

ASIR HAWAI II je polštářek s designem, který potěší nejen vás, ale i vaše okolí. Stačí ho umístit na viditelné místo a užít si krásu, kterou dokáže interiéru dodat.

Publikováno
V rubrikách Zlín