Černý zahradní stolek WOOOD Fer s odkládací plochou – ideální doplněk pro letní posezení


Černý zahradní stolek WOOOD Fer s odkládací plochou

Černý zahradní stolek WOOOD Fer s odkládací plochou

O produktu

Kovový odkládací stolek Fer je moderním doplňkem pro každou zahradu. Jeho černá barva působí stylově a elegantně. Stolek můžete umístit jak do interiéru, tak do exteriéru.

Design a kvalita

Klasický design Feru je navržen tak, aby byl univerzální. Je vhodný pro venkovní prostor jako například terasu nebo zahrádku, ale i pro interiéry, jako jsou obývací pokoje. Stůl je velmi pevný a odolný, takže se nemusíte bát, že by se něco mohlo stát.

Specifikace

  • Kovový odolný materiál
  • Odkládací prostor pro drobnosti
  • Klasický design
  • Vhodný pro interiér i exteriér
  • Rozměry: 40 x 40 x 44 cm

Vyberte si svůj stůl pro posezení venku

Černý zahradní stolek WOOOD Fer s odkládací plochou je ideálním doplňkem pro letní posezení venku. Pokud hledáte další kousek do vaší zahrady, můžete si vybrat z naší široké nabídky zahradního nábytku. Poslední kousky stolku Fer si můžete objednat na našem eshopu za skvělou cenu a s rychlou dostupností.

Odkazy na produkt:

  1. Isolund.cz – Černý zahradní odkládací stolek WOOOD Fer

Vhodný i pro interiér v industriálním stylu

Styl industriálního interiéru se může zdát chladný a strohý, ale s menšími kousky nábytku, jako je tento černý zahradní stůl, můžeme vytvořit příjemnou a útulnou atmosféru. Kovový vzhled Feru se bude hodit do moderních a minimalistických interiérů. Váš domov nebo zahradu tak můžete vybavit stylovým a praktickým kouskem nábytku.

Inspirace - Černý zahradní stolek WOOOD Fer s odkládací plochou v interiéru

Publikováno
V rubrikách Zlín