BRW Televizní stolek Ruso RTV3S: Kombinace dubu a perleťového lesku pro dokonalý interiér

Zařizujete si obývací pokoj v přírodních tónech a nemáte kam umístit televizor? Pak jste si vybrali správně. Tento televizní stolek Ruso v čistém designu je tou správnou volbou.

BRW Televizní stolek Ruso RTV3S

Stolek Ruso má 3 kompaktní zásuvky pro malé předměty a 2 otevřené police, které jsou skvělé pro umístění DVD přehrávače, nebo jiné elektroniky.

Stolek Ruso má větrací otvory na cirkulaci vzduchu a protáhnutí kabelů, což je praktické až při umístění více elektroniky na stolek, kdy by se mohlo snadno zahlcovat. Díky těmto propracovaným detailům se vám minimalizuje počet kabeláže, takže interiér bude vždy působit přehledně a – co je hlavní – bez nepořádku.

Televizní stolek Ruso je vyrobený v barevném provedení dub april/perleťový lesk. Designér rozšířil základní působení rustikálního dřeva o vysoký lesk kombinující perleťové odlesky, které dodají celkovému vzhledu živosti a moderního nádechu.

BRW Televizní stolek Ruso RTV3S detail

Na konstrukci stolku bylo použito lamino a MDF desky. Tyto materiály jsou v dnešní době hojně využívané k výrobě nábytku, a to převážně z důvodů, jako je pevnost, odolnost a praktičnost.

Dodáváno v demontu. Montáž je s pomocí přiloženého návodu jednoduchá. Výsledkem bude krásný, praktický a nadčasový kousek nábytku pro váš obývací pokoj.

Klikněte pro více informací:

BRW Televizní stolek Ruso RTV3S – Crosta.cz

Publikováno
V rubrikách Zlín