Bílý kelímek na zubní kartáčky z polyresinu Wave od Tomasucci – nejen praktický, ale i elegantní doplněk koupelny

Bílý kelímek na zubní kartáčky z polyresinu Wave od Tomasucci přináší do vaší koupelny nejen praktickou funkci, ale i designový prvek, který z ní udělá dokonalý interiérový celek. Při pohledu na tento bílý kelímek nevěříte, jak dokáže zlepšit celkový vzhled vaší koupelny.

Polyresin – materiál, který přináší spoustu výhod

Polyresin je velmi populární materiál, ze kterého se vyrábějí různé doplňky do koupelny. Jedná se o kombinaci pryskyřice a naplněného minerálního prášku, který je velmi odolný a je snadné ho udržovat v čistotě.

S dankem tomuto materiálu má bílý kelímek na zubní kartáčky z polyresinu Wave od Tomasucci elegantní vzhled a je odolný proti poškrábání. Díky tomu si můžete být jistí, že si ho užijete mnoho let, aniž by se nějak poškodil.

Design, který nadchne

Design tohoto bílého kelímku na zubní kartáčky je jednoduchý, avšak efektní. Jeho tvar připomíná mořské vlny, které se snadno sladí s ostatními doplňky v koupelně. Na první pohled vám jeho kvalita a precizní zpracování okamžitě učarují.

Bílý kelímek na zubní kartáčky z polyresinu Wave od Tomasucci

Navíc, díky zpracování z materiálu polyresin, ho snadno udržíte v čistotě. Stačí pouze kapesník nebo utěrku s mýdlovou vodou a kelímek bude vypadat jako nový.

Kde kelímek pořídit a kolik stojí?

Bílý kelímek na zubní kartáčky z polyresinu Wave od Tomasucci si můžete pořídit na stránkách vybirejnabytek.cz. Jeho cena se pohybuje kolem 280 Kč, což je poměrně dostupná cena za tak kvalitní a designový doplněk.

Zkrátka, bílý kelímek na zubní kartáčky z polyresinu Wave od Tomasucci je ideální řešení pro ty, kteří vyžadují nejen praktičnost, ale také designově atraktivní vzhled své koupelny.

Publikováno
V rubrikách Zlín