Bílé závěsné svítidlo LAMKUR Butterfly – dokonalá kombinace designu a funkčnosti

Pro milovníky kousků, které jsou něčím ozvláštněny je toto světlo LAMKUR ideální volbou. Jednobarevné provedení je jednoduché, ale přitom nenápadně ozdobené drobným motivem. Skvěle doplní atmosféru v kuchyni a bude vám při vaření i společných večeřích dělat výborného společníka.

Popis produktu LAMKUR Butterfly

Svítidlo LAMKUR Butterfly je moderní a elegantní závěsné světlo, které vyniká především svým designem. Jeho vizuální prvky jsou unikátní a přitom nenásilné. Když se na odkaz na produkt podíváte, snadno si uvědomíte, že se jedná o světlo, které perfektně zapadne do každé kuchyně či jídelny. Rámeček světla je bílý, což z něj dělá velmi elegantní a čisté světlo. Pomocí odkazu na produkt si můžete prohlédnout jeho detaily a následně se rozhodnout, zda si jej pořídíte i do svého domova.

Vlastnosti svítidla LAMKUR Butterfly

Bílé závěsné svítidlo Butterfly disponuje jedním zdrojem světla, LAMKUR doporučuje použít E27 LED žárovku. Svítidlo je vyrobeno z kvalitních materiálů, které zaručují jeho odolnost a dlouhou životnost. Jeho průměr je 41 cm a má výšku 20 cm. Svítidlo přichází s krytím na strop, což zjednodušuje jeho instalaci.

Jak využít světlo LAMKUR Butterfly v kuchyni?

Závěsné světlo LAMKUR Butterfly je ideální pro osvětlení kuchyňské pracovní desky s vysokou intenzitou světla. Jeho světelný zdroj vám poskytne dostatečné množství světla pro pohodlnou přípravu jídel. Navíc vám světlo LAMKUR Butterfly dodá eleganci a bude skvěle doplňovat atmosféru v kuchyni. Zvolte k němu barvy, které budou líčit váš charakter a vytvořte si v kuchyni přesně takovou atmosféru, jakou máte rádi.

A pokud se rozhodnete pro nákup tohoto světla, udělejte tak přes odkaz na produkt, který vede na stránku nabytekprozivot.cz.

LAMKUR Butterfly

LAMKUR Butterfly

Publikováno
V rubrikách Zlín